Hizmetlerimiz / Halka Arz

Halka Arz

Halka Arz

Dünya piyasalarındaki gelişmeleri ve trendleri sürekli takip eden uzman kadromuzun bilgi ve deneyimi sayesinde sizi sermaye piyasalarına ulaştırarak likidite, finansman, ulusal ve uluslararası piyasalarda tanıtım ve kurumsallaşma faydaları sağlamış oluyoruz. Bu hizmetimizi müşterimizin durumuna özel çözümler ve uygulamalarla yapıyoruz. 

Size en uygun piyasanın seçilmesinden başlayarak, tüm halka arza hazırlık aşamasındaki duediligence, halka arza hazırlık konusunda yapılan analizin raporlanması, finansal raporlama prosedürleri ve iç kontroller, kurumsal yapı ve vergiye ilişkin hususlar, geçmiş finansal performans ve kurumsal yönetim gibi alanlarda çalışmalar yapmaktayız. Devamında Halka Arz desteği ve bunun devamlılığı ile halka arz ve diğer konulara ilişkin hukuki hizmetler vermekteyiz.

Ayrıca halka arz edecek olan biz, ortağımız olan bankalarla hisse senetlerini doğru adreslere satarak en iyi sonuçları almaktayız. Bizim ve profesyonel kadromuzun en dikkat ettiği şey halka arz gerçekleştikten sonra hisse senetlerinin yanlış insanların eline geçip manipüle ve speküle edilmemesini sağlamaktadır. Çok yakın zamanda bunun 4-5 örneğini yaşamış bulunmaktayız. Şuan itibariyle firmamıza şirketini halka arza açmak isteyen 20’nin üzerinde firma bulunmaktadır.